Lokal | Wynajem

Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

1 600 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
31,68 m2
Piętro
Parter / 2
Liczba pięter
2
Numer oferty
741/3070/OLW

Opis

Przedmiotem oferty jest lokal biurowo – usługowy o pow. 31,68 m2 zlokalizowany w nowo wyremontowanej kamienicy na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy, położonej w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi jedno pomieszczenie oraz wc znajduje się na korytarzu i stanowi część wspólną dla kilku lokali.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, wykończona materiałami najwyższej jakości co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania. Ściany szpachlowane i malowane, na podłogach położono terakotę. Łazienka oraz zaplecze socjalne w glazurze i terakocie.

PRZY BUDYNKU ZNAJDUJĄ SIĘ MIEJSCA PARKINGOWE PRZYNALEŻĄCE DO NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, zapewniająca łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe. Wejście do nieruchomości z poziomu chodnika.

Cena najmu: 1.600,00 zł + VAT + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Dodatkowe informacje

Telefon
Tak
Internet
Tak
Zaplecze socjalne
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM