Lokal | Sprzedaż

Gorzów Wielkopolski, Centrum

481 250 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
481 250 PLN
Cena za m2
5 500 PLN
Powierzchnia
87,50 m2
Piętro
Parter / 3
Liczba pięter
3
Numer oferty
294/3070/OLS

Opis

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o powierzchni 87,5 m2 usytuowany na parterze III piętrowego kompleksu handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta.

Na powierzchnię lokalu wchodzi przestronna sala sprzedaży oraz magazyn. Istnieje możliwość podziału lokalu oraz jego aranżacji zgodnie z potrzebami przyszłego właściciela. Atutem nieruchomości jest jej położenie na parterze oraz duża przeszklona witryna sklepowa zabezpieczona zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi.

Aktualnie w lokalu prowadzona jest sprzedaż odzieży i sprzętu sportowego. Nabywca może kontynuować wynajem nieruchomości aktualnemu podmiotowi prowadzącemu działalność gospodarczą.

Obiekt ma zapewnioną całodobową ochronę osób i mienia a także profesjonalną administrację. Budynek klimatyzowany, wyposażony w system telekomunikacyjny, przeciwpożarowy oraz antywłamaniowy. Kondygnacje obiektu połączone zostały systemem schodów ruchomych i windy osobowej oraz towarowej.

Obiekt ma duży parking dla klientów przy głównej ulicy miasta.

Cena: 481.250,00 zł + VAT

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE ! ! !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Dodatkowe informacje

Monitoring
Tak
Ochrona
Tak
Telefon
Tak
Internet
Tak
Światłowód
Tak
Czujniki dymu
Tak
Klimatyzacja
Tak
Witryna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Winda
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM