Lokal użytkowy "Niebieski Pawilon", Staszica 55m2

Lokal | Sprzedaż | Gorzów Wielkopolski, os. Staszica

169 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
169 000 PLN
Cena za m2
3 048 PLN
Powierzchnia
55,44 m2
Piętro
1 / 1
Liczba pięter
1
Numer oferty
54/7162/OLS

Opis

OFERTA ZAREZERWOWANA.

LOKAL W „NIEBIESKIM PAWILONIE” NA SPRZEDAŻ

Ofertuję na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku wielolokalowego na osiedlu Staszica. Budynek zlokalizowany jest „Niebieskim Pawilonie” w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Marcinkowskiego 90.
Ogromnym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo licznych działalności, m.in. Poczta Polska, Spółdzielnia Mieszkaniowa Staszica, liczne działalności związane z kosmetologią, fryzjerstwem, protetyką, sklepy o oraz stołówka. W rejonie lokalizacji znajdziemy również pasaż handlowy, szkołę, przedszkole oraz apteki i gabinety lekarskie, dostępność komunikacji miejskiej również nie stanowi problemu.

OPIS:
Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 55,44 m2 w stanie bardzo dobrym, nie wymaga wkładu finansowego. Aktualnie powierzchnię użytkową podzielono na 4 pomieszczenia, istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Lokal wyposażony w klimatyzację, monitoring, przyłącze telefoniczne, Internet, ogrzewanie oraz wodę z sieci miejskiej. W cenie pozostaje większość umeblowania widocznego na zdjęciach – szczegóły do uzgodnienia.

KOSZTY UTRZYMANIA ORAZ FORMA WŁASNOŚCI:
Opłaty czynszowe w wysokości ok. 1000 zł (w czynszu zaliczki na ogrzewanie, wodę oraz jej podgrzanie, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy, opłaty administracyjne, wywóz śmieci oraz PODATEK od NIERUCHOMOŚCI).
Forma własności to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Lokal jest wolny od wszelkich obciążeń.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. CENA DO NEGOCJACJI. SZYBKI TERMIN PRZEKAZANIA.

Dodatkowe informacje

Monitoring
Tak
Telefon
Tak
Internet
Tak
Światłowód
Tak
Klimatyzacja
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Odl. od centrum miasta [km]
3
Typ ulicy/drogi
Osiedlowa
Komunikacja
Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM