DOM WOLNOSTOJĄCY W OTULINIE LASU

Dom | Sprzedaż | Strużyny

999 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
999 000 PLN
Cena za m2
4 582 PLN
Powierzchnia
218 m2
Powierzchnia użytkowa
185 m2
Pow. działki
12 000 m2
Numer oferty
628/3504/ODS

Opis

**woj. lubuskie - gm.Bledzew - Strużyny **

Strużyny - niewielka osada położona ok. 3 km na południowy zachód od Bledzewa , okolice Bledzewa są bogate w liczne jeziora i duże obszary leśne. Obrą i jej lewym dopływem Jeziorną prowadzą atrakcyjne szlaki kajakowe , 25 km na południe od Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km na południowy zachód od Skwierzyny , 2 km na wschód od Sokolej Dąbrowy. W Strużynach w 1846 r. istniał folwark należący do majątku w Goruńsku. W latach 20. XX w. wybudowano kilkuzagrodową kolonię rolniczą.

Trzy kilometry od Strużyn jest Zalew Bledzewski – sztuczne jezioro, powstałe w wyniku zbudowania zapory wodnej na Obrze dla elektrowni w Bledzewie. Zbiornik jest położony w zalesionym wąwozie, nad jego brzegiem znajduje się ośrodek wypoczynkowy i pole namiotowe

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży DOMU o powierzchni 185 m2 na UROCZEJ , OTOCZONEJ ZIELENIĄ DZIAŁCE o pow. 5000 m2. Starodrzew na terenie działki sprawiają, że pobyt w domku jest przyjemnością( cisza, spokój, sucho, słonecznie). Działka ogrodzona. Doskonały punkt lokalizacyjny. Wszędzie bliski i łatwy dojazd.

Dom parterowy, postawiony z cegły. W swoim wnętrzu skrywa cztery pokoje ( trzy oddzielne), łazienkę i kuchnię - kuchnia to serce tego domu. Połączona została z dużym pokojem z którego jest wyjście na taras przed domem. Taras od strony południowej, otoczony roślinnością.

Całoroczny dom dla każdego. Dla każdego artysty, osoby wrażliwej, osoby rozsądnej poszukującej oazy ciszy, spokoju, miejsca dla odpoczynku lub artystycznej pracy twórczej.

Przy domu na działce jest drewutnia pełna drzewa suszonego do kominka w salonie.

Dach wielospadowy pokryty dachówką. Woda jest z własnego ujęcia , ogrzewanie C.O - własne kominkowe.

W cenie pozostają meble kuchenne w zabudowie,pozostałe meble do uzgodnienia.

Sąsiedztwo takich miejscowości jak Bledzew,Chycina , Goruńsko , Lubniewice, gwarantuje odpoczynek zarówno nad wodą jak też w lesie.

~Oferta warta przemyślenia. ~

Dodatkowe informacje

Materiał
Cegła
Dach
Dachówka
Typ okien
PCV
Taras
Tak
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Aranżacja działki
Skalniak, Altanka, Drzewa, Staw
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Utwardzona
Siła
Tak
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Studnia
Ciepła woda
Piec elektryczny, Bojler
Kanalizacja
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Ogrzewanie
CO własne, Kominkowe

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM